TWÓRCY

 

REŻYSERIA

Krzysztof Talczewski

PRODUCENT KREATYWNY

Mirosław Bork

PRODUCENT

Maciej Grzywaczewski

MWM Media sp z o.o.

KOPRODUCENCI

Telewizja Polsat  i FINA

MUZYKA

Krzesimir Dębski

MONTAŻ

Mariusz Tytoń, Aśka Talczewski

DŹWIĘK

Aleksander Stachiewicz, Piotr Knop

KIEROWNICTWO PRODUKCJI

Magdalena Jóźwiak, Aleksander Trąbczyński

KONSULTACJA NAUKOWA

prof. Grzegorz Nowik, prof. Wojciech Roszkowski
, Ks. dr. hab. Józef Kloch, Paweł Rozdżestwieński

PROJEKT PLAKATU

Edgar Bąk Studio

 

REKONSTRUKCJA CYFROWA OBRAZU

DI FACTORY

PRODUCENCI
Jędrzej Sabliński, Rafał Golis
PRODUCENT WYKONAWCZY
Julia Skorupska
KOORDYNATOR POSTPRODUKCJI
Dorota Rozowska
NADZÓR TECHNOLOGICZNY
Kamil Rutkowski
Mateusz Zaluski
KONFORMING I MASTER DCP
Michał Krajewski, Kamil Komorek

reKINO

Nadzór technologiczny produkcji
MICHAŁ WIELGOSZ
Rekonstrukcja cyfrowa obrazu
MICHAŁ WIELGOSZ
ŁUKASZ RUTKOWSKI
ADAM TABADZIŃSKI
ANDRZEJ KNOP
ANNA CYDZIK
ZUZANNA JAKUBOWSKA
GRZEGORZ KUTA
JACEK WIELGOSZ

 

KOLOROWANIE CYFROWE OBRAZU

GRUPA SMACZNEGO

KIEROWNICY PRODUKCJI:
Małgorzata Płocka
Karolina Sowińska
NADZÓR PRODUKCYJNY:
Robert Jaszczurowski
Łukasz Kacprowicz
Marek Lachowicz
Łukasz Mackiewicz
Karol Szczepankiewicz
Marcin Wasilewski
Tomasz Wyrąbkiewicz
KOLOROWANIE UJĘĆ:
Oleksandr Baranov
Paulina Ciecholewska
Aleksandra Kleczkowska
Przemysław Szukaj
ROTOSKOPIA:
Patrik Bałon
Oleksandr Baranov
Agnieszka Borowa
Anna Brauntsch
Agnieszka Burszewska
Mateusz Ciompała
Natalia Dębska
Piotr Ficner
Tomasz Halski
Marta Herashchanka
Kamila Kasprzykowska
Aleksandra Kleczkowska
Maja Kostkiewicz
Kaja Krzysiek
Marek Lachowicz
Radoslava Lacková
Lada Levchuk
Piotr Ludwik
Łukasz Mackiewicz
Tomasz Nowik
Paweł Olszewski
Anna Oparkowska
Magdalena Opido
Ales Patapenka
Justyna Podżorny-Bielawy
Łukasz Puzdrowski
Agnieszka Rutkowska
Adam Skowroński
Piotr Skulimowski
Noemi Staniszewska
Karol Szczepankiewicz
Anna Tumanów
Arkadiusz Tumanów
Tomasz Wyrąbkiewicz
Rafał Zuber
KOMPOZYCJA OBRAZU:
Tomasz Halski
Marta Herashchanka
Łukasz Mackiewicz
Ales Patapenka
Noemi Staniszewska
Karol Szczepankiewicz
Piotr Skulimowski
Józef Trzaska

AEON

KIEROWNIK PRODUKCJI:
Mladen Ðukić
Marko Živanić
NADZÓR PRODUKCYJNY:
Igor Štikić
KOLOROWANIE UJĘĆ:
Igor Ðurić
ROTOSKOPIA:
Sandra Marić
Nemanja Vučenović
Tamara Maksimović
Žana Forca
Milica Štula
Nikola Vranješ
Nataša Šešić
Bojan Babić
Janja Bijelić
Jelena Vračar
Darko Karać
Miodrag Jović
Dunja Helena Von der Maase
Lana Vranješević
Božidar Gazdić
Mladen Ðukić
Aleksandar Bundalo
KOMPOZYCJA OBRAZU:
Igor Štikić
Mladen Ðukić
Igor Ðurić
Aleksandar Bundalo
Nemanja Vučenović
Sandra Marić

Studio animacji EGoFILM Ewelina Gordziejuk

KIEROWNIK PRODUKCJI:
Justyna Han
Nadzór produkcyjny:
Małgorzata Badowiec
Kolorowanie ujęć:
Joanna Kuszyńska
Marika Piasecka
Paweł Kamykowski
Wiktoria Jednacz
Joanna Kołodziejczyk
Weronika Trzpis
Jędrzej Sosnowik
Serhiy Sokurenko
Grzegorz Proniewski
ROTOSKOPIA:
Jędrzej Sosnowik
Joanna Kuszyńska
Marta Wojciechowska
Katarzyna Mazur
Dagmara Sulich
Marcin Czerniawski
Marika Piasecka
Paweł Kamykowski
Wiktoria Jednacz
Joanna Kołodziejczyk
Weronika Trzpis
Grzegorz Proniewski
Serhiy Sokurenko
KOMPOZYCJA OBRAZU:
Jędrzej Sosnowik
Marcin Czerniawski
Marta Wojciechowska

Studio Miniatur Filmowych

ROTOSKOPIA:
Józef Trzaska
Mateusz Kmieć
TIMESHITF
ROTOSKOPIA:
Grzegorz Łopata
Jakub Pluta
Maciej Siemieniuch

Likaon Sp. z o.o

KIEROWNIK PRODUKCJI:
Katarzyna Marchewa
NADZÓR PRODUKCYJNY:
Wojciech Leszczyński
Anna Mroczek
Justyna Rucińska
ROTOSKOPIA:
Ewa Tymoszek
Rafał Rosłonek
Tomasz Śmiałowicz
Anna Polińska
Daria Valiukiewicz
KOLOROWANIE UJĘĆ:
Piotr Habdas
Tomasz Rożycki
Anita Kwiatkowska-Naqvi
Kompozycja obrazu:
Tomasz Rożycki
Piotr Habdas
Adrian Pełka
Anita Kwiatkowska-Naqvi
Advertisements